Технологічні гаджети

Solarpuff — сонячний ліхтарик з великими можливостями

 

 

Solarpuff — дещо більше, ніж ліхтарик

 

SolarPuff — Ваш надійний товариш і помічник. Він використовує сонячну енергію для забезпечення яскравого освітлення на цілу ніч.

Ліхтар-трансформер компактний, легкий і зручний у використанні. Його дизайн у стилі орігамі привабливий та ергономічний. SolarPuff повсякчас привертає  до себе зацікавлені погляди.

Можливості використання ліхтарика безмежні. SolarPuff — справжня насолода для Вашої фантазії.

Замовити ліхтарик Solarpuff

У наявності

750 грн.

Кількість:

Solarpuff — створений дарувати світло

 

Solar Puff  сонячний ліхтар-трансформер розроблений Еліс Мін Су Чан, професором Parsons New School for Design/США.

Після землетрусу на Гаїті в 2010 році дизайнер задумалась над створенням джерела світла, яке було б автономним, компактним, легким і могло б застосовуватись в екстремальних умовах.

Після декількох років досліджень та випробувань народився ліхтар Solar Puff, що поєднав енергію сонця, сучасні технології та принципи орігамі.

Solarpuff СТАНЕ В НАГОДІ

У мандрівці

Ергономічний дизайн і маленька вага (всього 74 г) роблять ліхтар незамінним під час будь-яких мандрівок, навіть найекстримальніших

На риболовлі

SolarPuff водонепроникний, тому його можна використовувати біля води, під час дощу та в умовах підвищеної вологості

 

У місті

Ідеальний для довгих вечірніх прогулянок, катання на велосипедах або роликах. Світла від SolarPuff вистачить на всю ніч

 

Вдома

Використовуйте SolarPuff замість звичного штучного освітлення та заощаджуйте. Ідеальний варіант для читання та домашніх справ

На дачі

Чудовий варіант для тих випадків, коли основного освітлення недостатньо — на дачі чи у селі

 

В інтер’єрі

Здивуйте своїх гостей незвичайним оформленням. Тендітні, легкі ліхтарики станут окрасою будь-якого свята чи вечірки

 

В офісі

SolarPuff кидає виклик звичайній настільній лампі. Це бездоганне тривале освітлення робочого місця

 

Подарунок

Привабливий та функціональний, SolarPuff є ідеальним подарунком для друзів, співробітників і керівництва

 

Характеристики Solarpuff

 

 10 LED-світлодіодів (60/90 лм за середньої і високої яскравості);

 Акумулятор: літій-полімерний, більше 1 000 циклів зарядки;

 Розмір ліхтарика у відкритому вигляді: 11*11 см;

 Вага: 74 г;

 Матеріал: водостійкий PET, що підлягає вторинній переробці;

 Має три режими роботи;

 Тривалість роботи ліхтарика залежить від часу його зарядки:
     5 годин на сонці забезпечує 5–8 годин яскравого світла,
     8 годин — до 12 годин безперервного освітлення.
    

ЩО РОБИТЬ НАШ ПРОДУКТ КРАЩИМ?

Відновлюваний

Solarpuff виготовлено з PET-матеріалу, що підлягає вторинній переробці

 

 

Доступний

Невисока вартість Solarpuff робить світло доступним для кожного

 

 

Безпечний

Використання сонячної енергії  це відсутність токсичних викидів та завжди чисте повітря

 

Ефективний

5 годин на сонці забезпечує 58 годин яскравого світла, 8 годин  до 12 годин безперервного освітлення

Побутовий

Дає змогу спілкуватися у темний час та гарантує безпеку в різних непередбачуваних ситуаціях

Корисний

Надихає, створює умови для ефективного навчання та читання книг після заходу сонця

 

Екологічний

Відновлювана енергія  відсутність вуглецевих залишків, тобто відсутність негативного впливу на навколишнє середовище

 

Зручний

Вага SolarPuff усього 74 г, а товщина у складеному вигляді  64 мм

 

 

ЛІХТАРИК Solarpuff ЧЕКАЄ НА ВАС! ЗАМОВТЕ ЗАРАЗ.

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ


SolarPuff складається з чотирьох основних компонентів: сонячної панелі, яка використовує фотони від сонячного світла або лампи розжарювання; внутрішнього літій-іонного акумулятора, який перезаряджається та зберігає енергію; світлодіодних ламп, які вивільняють світло, та PET-матеріалу, спеціально спроектованого для трансформації в куб.

Будь ласка, зверніть увагу, що наш PET-матеріал підлягає вторинній переробці та виготовлений не з токсичного ПВХ, як інші сонячні ліхтарі, котрі ви можете знайти на ринку чи в супермаркеті.

Тривалість роботи ліхтарика залежить від часу його зарядки: 5 годин на сонці забезпечує 58 годин яскравого світла, 8 годин — до 12 годин безперервного освітлення.

Так. SolarPuff було розроблено для користування на відкритому повітрі, він витримує екстремальні температури, вітер і дощ.

Якщо ліхтарем не користуватися, SolarPuff знаходитиметься зарядженим на 100% приблизно протягом трьох місяців. Далі  до 50% від його заряду протягом двох років.

Так. SolarPuff є водонепроникним, ним можна безпечно користуватися під час дощу, пливучи на човні, та навіть у солоній або хлорованій воді басейну.

Ні.  На відміну від деяких інших сонячних ліхтарів, SolarPuff не потребує додаткових деталей, так як він вже містить сонячні фотоелементи, акумулятор і світлодіоди.

Сонячні панелі SolarPuff заряджаються за допомогою сонячного світла або ламп розжарювання. Під дією прямих сонячних променів SolarPuff буде повністю заряджений через 5 годин. Якщо на вулиці хмарно, це займе трохи більше часу. Для зарядки SolarPuff за допомогою світла від ламп розжарювання, слід розмістити сонячну панель поруч із лампочкою, але не дуже близько, щоб вона не нагрівалася. Цей спосіб зарядки триватиме довше, ніж 5 годин.

SolarPuff розрахований до 1000 циклів повного заряду. Тож термін експлуатації ліхтаря залежить від частоти його використання. Якщо його повністю заряджати та розряджати кожного дня, час експлуатації SolarPuff становитиме близько 23 роки.

SolarPuff генерує світловий потік 100 люмен. Цього світла достатньо для читання та виконання невеликих завдань.

Галузевим стандартом для світлодіодних ламп визначений час експлуатації  приблизно 25 000 годин. Світлодіоди будуть функціонувати навіть тоді, коли термін експлуатації SolarPuff скінчиться.

Звичайно це залежить від розмірів кімнати. SolarPuff призначений забезпечувати освітлення приміщення площею до 15 м.кв.

Загальна соціальна місія Solight Design Inc. полягає у забезпеченні чистого та стійкого освітлення для тих, хто його потребує. Ми будемо продовжувати виробляти гарно оформлене стале освітлення в якості засобу забезпечення фінансування виробництва й розповсюдження, щоб субсидувати покупку SolarPuff у регіонах, які не мають доступу до мережі. У нас є партнери в Гаїті, де ми допомогаємо поширювати сонячні ліхтарі серед двох громад із відсутнім доступом до електроенергії.

Кожна країна і культура має різні потреби та цінності. В одній країні, або області цієї країни, ми можемо працювати з організаціями (НУО), які надаватимуть SolarPuff безкоштовно. В іншій країні ми можемо субсидувати вартість SolarPuff і дозволити місцевій економіці продати їх за доступною ціною. Це, своєю чергою, дозволить їм заробляти на життя і робити внесок у загальну місцеву економіку. Кінцевим результатом є забезпечення чистого, стійкого освітлення для тих, хто його потребує.

Solight Design виробляє привабливо спроектовану та надійну світлотехнічну продукцію для екологічно свідомої людини, забезпечує світло для тих, хто його потребує.

Ми прагнемо підтримувати найвищі стандарти дизайну та надійності. Аліса Чун, наш директор по продуктам, є архітектором і експертом із матеріальної культури. Це означає, що вона розробляє продукт із думкою про естетику, переконавшись при цьому, що використовує матеріали, які є дійсно надійними. Використання дешевих токсичних матеріалів, таких як ПВХ, відддаляє точку стійкості. Якщо ви хочете, щоб навколишнє середовище забруднювалось менше за допомогою використання сонця як поновлюваного джерела енергії, чому ви купуєте продукти, які виробляються із невідновлюваних матеріалів, таких як ПВХ?

У нашому арсеналі є деякі дійсно цікаві продукти  з привабливим дизайном і з додатковою функціональністю. Слідкуйте за оголошеннями щодо запуску нових продуктів, надавши нам свою електронну адресу, або слідкуйте за нами у Facebook або Twitter.

Solight Design заохочує клієнтів пожертвувати SolarPuff одному з наших партнерів НУО. Ми виявили, що ця модель є найефективнішимм способом, щоб отримати ліхтар SolarPuff тим, хто потребує його найбільше. Ми постійно шукаємо програми для розширення соціального впливу, так як наша нова компанія зростає.

Партнери НУО, які працюють з нами в змозі ефективно розподіляти ліхтарі SolarPuff безпосередньо окремим особам і сімям у їх громадах. Продукти Solight Design також доступні для продажу на інших географічних територіях за межами США через наші відносини з місцевими дистрибюторами.

Маєте запитання?

Надішліть їх, скориставшись формою зворотнього зв'язку. З радістю відповімо на них.