Технологічні гаджети

Розумний Термостат для системи опалення

Використовує місцезнаходження Вашого смартфону, щоб зменшити рахунки за опалення

Час для розумного опалення

В середньому 60% усіх витрат енергії припадає на опалення. Тим не менш, для управління опаленням і надалі використовується застаріла опалювальна техніка. tado° пропонує нове інтелектуальне рішення, яке допоможе Вам заощадити енергію та зменшити витрати на опалення. Окупність термостату tado° становить 12 роки.

Ваш особистий помічник з опалення

tado° гарантує, що енергія не витрачатиметься даремно. Завдяки додатку tado° на Вашому смартфоні автоматично визначатиметься, як далеко від свого будинку Ви знаходитесь. tado° знижує температуру до оптимального рівня, щойно остання людина залишила оселю. tado° потурбується, щоб найефективніше прогріти будинок до Вашого повернення. Це скорочує загальні витрати на опалення до 31%. 

Заощаджуйте, коли Вас немає вдома!

tado° знайомиться з Вашим будинком

Чи всі будинки однакові, коли йдеться про опалення? Зовсім ні. Ізоляція, розміри кімнати та вікон, типи опалення — все це значною мірою впливає на нагрівання будівлі. Для опалення Вашого будинку, tado° працює та шукає найбільш ефективний спосіб обігріву від моменту його першого підключення.   

tado° перевіряє прогноз погоди

tado° постійно стежить за прогнозом погоди, та дізнається коли сонце може прогріти Ваш будинок. Це заощаджує більше енергії і зберігає температуру в кімнаті на комфортному рівні. Якщо у Вас підлогове опалення  — цей варіант точно буде оптимальним для використання. 

tado° піклується

Служба сервісної підтримки tado° завжди до Ваших послуг. Оперативна допомога в разі виникнення несправностей. Є питання щодо встановлення та налаштування установки  інженер сервісної підтримки допоможе Вам їх вирішити. Відповіді на питання, які виникають найчастіше, допоможуть самостійно розібратись з більшістю завдань. Постійна сервісна підтримка по телефону.

 

Гаряча лінія:

 +380 (44) 377-52-22
  +380 (50) 377-42-22

Керуйте за допомогою мобільного та веб-додатків

Де б Ви не були, за допомогою мобільного і веб-додатків слідкуйте за тим, як tado° контролює температуру у Вашому будинку. Змінити налаштування або перейти в ручний режим — все це всього за кілька кліків.

Також у Вас є можливість переглянути звіт, коли було увімкнено опалення і з якої причини. Один дотик пальця — і наш мобільний додаток поінформує Вас, скільки часу і коли працювала Ваша система опалення.

Пример   Пример

Пример

 

 

Інструкція з налаштування мобільного додатку iOS

Сумісний із 95% усіх систем опалення

Маєте власний котел? Чудово! Адже tado° сумісний з 95% усіх опалювальних систем, включно з газовими, рідкоплавними котлами, тепловими насосами, електричними системами та з багатьма іншими. Також підтримується радіаторне опалення та обігрів підлоги. Ви можете самостійно перевірити власне обладнання або зателефонувати нам для консультації

Особливості експлуатації

 Температурний контроль

tado° знижує температуру в залежності від того, як далеко від дому Ви знаходитесь.

 

 Геолокація

tado° запускає обігрів, щойно хтось із мешканців наближається до його будинку.

 

 Додаток

За допомогою app додатку для смартфону, tado° автоматично визначає, на якій Ви відстані знаходитесь від дому та задає в залежності від цього температуру. Ви завжди можете дізнатись температуру в будинку і у будь-який час змінити налаштування.

 

 Розумний Термостат

З’єднує Вашу систему опалення з мережею інтернет. Смарт Термостат підключається до системи опалення та може замінювати настінний термостат.

Хочете знати більше? Потрібна консультація щодо нової системи опалення? Наші спеціалісти радо Вам допоможуть. Будь ласка, залиште свої дані.